Jdi na obsah Jdi na menu
 


Léčivé energie

25. 3. 2007

Zde uvádím pouze některé z léčivých energií

K energiim vztahujícím se přímo k Reiki najdete popis v článku Co je Reiki

 

Usui Reiki

 

1. stupeň

2. stupeň

3. stupeň        

4.Mistr-Učitel po dlouhé praxi

Usui-Tibetan Reiki

 

1. stupeň
2. stupeň
3. stupeň - Mistr

4. Mistr-Učitel -  po dlouhé praxi  

 

Usui-Tibetan Reiki je vibračněvýš než Usui Reiki.

Usui Shiki Ryoho

 

1. stupeň
2. stupeň
3. stupeň - Mistr
4. Mistr-Učitel -  po dlouhé praxi   


Usui Shiki Ryoho má krásné,hřejivé vibrace, podobné energiím Karuny.

Dos Rios Reiki

 

1. stupeň
2. stupeň
3. stupeň - Mistr
4. Mistr-Učitel - po dlouhé praxi   


Dos Rios Reiki se používá hodně na středozápadě Ameriky. Říká se jí kovbojská, nebo také farmářská Reiki. S její pomocí se řeší nemoci lidí i zvířat. V Americe je rozšířen názor, že dokáže vyléčit rakovinu. My, kteří pracujeme s Reiki, víme, že léčit se dá každánemoc, ne však každý člověk.

 

 

Ra-Sheeba

 

1. stupeň  

2. stupeň 
3. Mistr-Učitel po dlouhé praxi       


Energie Ra-Sheeba vibrují vysoko, proto doporučuji naladění až po 3. stupni Usui Reiki, či podobných systémů. Tato energie byla lidem dána pro účinnější léčení a duchovní růst. Při zasvěcení můžeme cítit energie z Egypta, protože nás provází bohyně Isis a bůh Ra.

 

 

Kundalini Reiki 1 - 12

 

1. stupeň

2. stupeň

3. stupeň        

 

Tyto 3 stupně jsou u Kundalini Reiki základem. Žák může skončit na tomto stupni jako Mistr Kundalini Reiki. Všechny hlavní vědomosti se předávají v tomto stupni. Další stupně - Boostery - jsou jen zesílením energie a zvýšením vibrací. Energie Kundalini ( hadí síla ) stoupá od 1. čakry páteřním kanálem vzhůru a po 3. zasvěcení vystoupá nad hlavu, takže tryská ven 7. čakrou. Je to jemná, ale silná energie, která dokáže rychle rozpustit bloky ve všech čakrách. Zasvěcuje-li se postupně, cca 7 dní po sobě, dochází k bezpečnému a trvalému ukotvení energie. Tato energie nepoužívá symboly. Doporučuji nalaďovat minimálně po Usui Reiki 1. stupně a více. Nedoporučuji zasvěcovat pouze 1 nebo 2 stupně.

 

Kundalini Reiki 4,5,6 ( Booster 1 )

Jedná se o zesílení energie.

 

Kundalini Reiki 7,8,9 ( Booster 2 )

Další zesílení energie.

 

Kundalini Reiki 10,11,12 ( Booster 3 )

Zesílení energie na maximum, zvýšení vibrací.

 

Všechna zasvěcení do Kundalini Reiki se dělají na dálku. Pozor! Postupným zasvěcováním se žák dostává na vyšší vibrace a dostává vždy jen tolik energie, kolik unese.

 

Gold Reiki

 

1. stupeň

2. stupeň

3. stupeň

 

Do této energie se zasvěcuje po Kundalini Reiki 6 a výše. Tato zlatá energie je krásná a silná, bez symbolů. Je velmi účinná pro léčení na všech úrovních i pro osobní rozvoj. Mezi jednotlivými stupni je rozestup minimálně 7 dní. Naladění je dálkové a platí vše, jako u Kundalini Reiki.

 

 

New Usui Reiki

 

1. stupeň

2. stupeň

3. stupeň

 

Zasvěcení do tohoto systému je vhodné pro každého. Jedná se o vysokovibrační energii, která ve 3. stupni vystoupá až do 5. dimenze. Protože se tak děje postupně, nemůže žák dostat nikdy více energie, než kolik unese. Energie nepoužívá symboly

 

 

Shamballa 1024

 

1. stupeň

2. stupeň        

3. stupeň - Mistr        

4. Mistr-Učitel po dlouhé praxi          

 

Shamballa 1024 je multidimenzionální systém. Obsahuje 1024 symbolů, které vibrují v 5. dimenzi a výše, proto se při léčení a zasvěcení předávají mentálně - prostřednictvím energie. Shamballa 1024 je určena pro léčení na všech úrovních a především k duchovnímu rozvoji lidstva. Tvoří ji 3 energie. Energie Reiki, energie JÁ JSEM a energie Nanebevzatých Mistrů. Zasvěcení do tohoto systému je vhodné pro každého. Není třeba mít Usui Reiki.

 

Převzato z webu Mistryně Reiky Stanislavy Moudré

http://www.volny.cz/sam.km/index.htm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář