Jdi na obsah Jdi na menu
 


     Věci takříkajíc mezi nebem a zemí mě upoutaly záhy poté, co jsem začal vnímat svět ve všech jeho známých podobách. S nutkavou naléhavostí mě nenechávaly klidným otázky, na které jsem se snažil stále aktivně hledat odpovědi. Sami to jistě znáte. S každou zodpovězenou otázkou se vynořují další a další. A každá nová indicie člověka posouvá dále k poznání.

     Dnes už ani nevím, kde jsem na kterou otázku našel odpověď, některé přinesly všední dny a s nimi zkušenosti z překonaných potíží, jiné  jsem se dočetl v knihách, jejichž názvy mi už v paměti dávno odezněly, další ke mně přišly skrze moudrost, jež se ukrývá v lidech, které jsem měl čest potkat.   

  •   Mistr Usui Reiki
  •   Mistr Kundaliny Reiki (Booster 3)
  •   Shambala 1024 - 2. stupeň

...

ovládám japonské tlakové masáže Shiatsu (základní kurz) 

absolvoval jsem kurzy:  

a jiné

.

.

.

reklama:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

prosba

(Aňa, 12. 12. 2011 21:04)

Ahoj, četla jsem Tvůj článek o mozku a mysli, můžeš mi prosím prozradit jeho zdroj? popřípadě budu ráda pokud znáš a napíšeš tituly knížek věnující se tomuto tématu..(píšu práci na toto téma a hledám zdroje :o))..Děkuju, A.

www.suzane.estranky.cz

(Suz, 20. 9. 2007 9:42)

Ahoj Martine přišla jsem se na tebe mrknout,jak se ti vede a jak jsi daleko se svými krásnými stránečkami.Hezký den a příjemný duchovní růst přeje Suzane.